خريد ست چاقوي آشپزي

در اين مطلب 5 بهترين ست چاقوي آشپزي در سال 2019 را به شما معرفي مي‌کنيم. من در آشپزخانه کار مي‌کرده ام. ديده ام که چاقوي من، براي بريدن سبزيجات تيز نيست. به همين خاطر شروع کردم به جستجوي بهترين ست‌هاي چاقوي آشپزخانه. متوجه شدم بايد يافته‌هاي خودم را به اطلاع عموم برسانم چون بسياري از شما هم مثل من از چاقوي قديمي که سبزيجاتتان را به خوبي برش نمي‌دهد، به ستوه آمده‌ايد. اما از آنجاييکه همه‌ي ما دچار کمبود وقت هستيم، جستجو و يافتن بهترين چاقو، زمان بر است. بنابراين لازم نيست نگران باشيد، کافي است که اين مطلب را تا پايان مطالعه کنيد.

ست چاقوي استيل ضد زنگ?

5. ست چاقوي استيل ضد زنگ

مي‌توانيد اين ست سيزده پارچه‌ي چاقوهاي آشپزخانه را بخريد و همه‌ي نگراني‌هاي خود را به فراموشي بسپاريد. اين ست داراي همه نوع چاقو براي تامين نيازهاي مختلف شماست. حاوي چاقوي استيک، چاقوي پنيز پيتزا و . است.
ويژگيها:
• اين چاقوها داراي دسته‌هاي PP راحت و ايمن براي استفاده‌ي آسان است. 
• تيغه‌ها با رنگ غير چسبنده پوشيده شده‌اند تا از زنگ زدگي پيشگيري کنند.
• چاقوها، تيز هستند و مي‌توانند با چاقو تيز کن براحتي براي استفاده‌ي بيشتر مجددا تيز شوند. 
• چاقوها با دوام و داراي کيفيت عالي هستند. 

ست جعبه ي چاقو- کارد و چنگال شيکاگو?

4. ست جعبه‌ي چاقو- کارد و چنگال شيکاگو

يکي از بهترين ست‌هاي چاقوهاي آشپزخانه براي آشپزخانه‌ي شماست. اين مجموعه‌ها حاوي 18 قطعه چاقو هستند. داراي يک چاقو تيز کن ساخته شده در جعبه است. ست چاقوي آشپزخانه شامل چاقويي مثل يک چاقوي دندانه دار،چاقوي مخصوص استخوان، تيغ موکت بري و . است. 
ويژگي‌ها: 
• اين چاقوها از استيل ضد زنگ با کربن زياد ساخته شده‌اند. 
• حاوي پرچ‌هاي استيل ضد زنگ سه گانه براي بکارگيري راحت است. 
• اين چاقوها براي شستشوي دستي، عالي هستند.
• اين چاقوها داراي تيزي تيغ مانند هستند. 
• اين چاقوها، با دوام و ضد زنگ هستند. 

ست جعبه اي دسته توخالي استيل ضد زنگ- کوئيزينارت?

3. ست جعبه‌اي دسته توخالي استيل ضد زنگ- کوئيزينارت

اين ست‌هاي پانزده پارچه‌ي طراحي شده‌ي استيل ضد زنگ، دل شما را مي‌برند. مي‌توانيد از اين چاقوي متفاوت براي اهداف متفاوتي استفاده کنيد. اين ست آشپزخانه براي نگهداري به صورت قطعات تزئيني در آشپزخانه تان هم عالي است. 
ويژگي‌ها: 
• تيغه‌ها از استيل ضد زنگ با کيفيت عالي ساخته شده‌اند. 
• اين تيغه‌ها به شما قابليت برش دقيق و کامل مي‌دهند و تمامي نيازهاي شما را تامين مي‌کنند. 
• قوي، با دوام و ماندگار ساخته شده‌اند.
• دسته‌ي استيل ضد زنگ به شما راحتي و تکيه گاه مي‌دهد. 

ست جعبه ي چاقوي خود تيزکن کالفالون?

2. ست جعبه‌ي چاقوي خود تيزکن کالفالون

اين ست چاقوي آشپزخانه‌ي عالي، به طور ويژه‌اي براي تامين تمامي نيازهاي آشپزخانه طراحي شده‌اند. اين چاقوها داراي يک دقت دقيق بوده و حاوي يک مجموعه‌ي 15 قطعه‌ي چاقو هستند. حاوي يک چاقوي سرآشپز، چاقوي نان و غيره هستند. ويژگي‌ها:
• تيغه‌ها از استيل آلماني با کيفيت استاندارد ساخته شده‌اند. 
• اين ست چاقو براي کارهاي گوناگون، عالي است. 
• دسته‌هاي پرچ شده‌ي شمشي، گرفتن راحت را در حين ريز کردن غذا براي شما ميسر مي‌سازد. 
• داراي يک تيز کن سراميکي ساخته شده‌ي داخلي براي تيز کردن مجدد چاقوهاي شماست. 

ست جعبه ي چاقوي جي اي هنک اينترنشنال?

1. ست جعبه ي چاقوي جي اي هنک اينترنشنال

عالي‌ترين ست چاقو براي تامين تمام نيازهاي آشپزخانه‌ي شما اين ست چاقو است. اين ست چاقو شامل انواع مختلف چاقوها براي استفاده‌هاي متعدد است. حاوي سه چاقوي تراشيدن، پنج چاقوي لبه سوراخ دار و . است. 
ويژگي‌ها:
• تيغه‌ها با استيل ضد زنگ با کيفيت استاندارد ساخته شده‌اند.
• چاقوها، براي استفاده ي بلند مدت، سبک وزن و عالي هستند.
• داراي طراحي ارگونوميک و گرفتن راحت است.
• تيغه‌ي لبه ريز، برش‌هاي دقيقي را ارائه مي‌دهد و براي مدت زمان طولاني تيز مي‌ماند. 

من اميدوارم، يکي از بهترين ست‌هاي چاقوي آشپزخانه را براي خودتان از اين ليست انتخاب کرده باشيد. براي من انتخاب بهترين ست، بسيار دشوار بود، اما شما نيازي نيست نگران باشيد زيرا من قبلا اين فهرست را ساده کرده‌ام به اين ترتيب مي‌توانيد به زودي به نتيجه‌گيري‌هاي خودتان برسيد. بنابراين برويد و يک ست چاقوي آشپزخانه‌ي عالي و کامل براي خودتان داشته باشيد.

منبع: https://avinamart.com/blog/p/2792-5-best-kitchen-knife-sets

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : چاقوي ,چاقو ,آشپزخانه ,استيل ,داراي ,عالي ,ساخته شده‌اند ,براي تامين ,چاقوها داراي ,بهترين ست‌هاي ,چاقو براي ,استاندارد ساخته شده‌اند ,کيفيت استاندارد ساخته ,ست‌هاي چاقوي آشپزخانه ,بهترين ست‌هاي چاقوي
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Amanda kamshenavaei وکیل آن Elizabeth دختر مرداد آزمون علمی عمومي عقیق شجر | سنگ عقیق | سنگ فیروزه Malinda